0(216) 412 20 20
0(532) 402 74 64 09:00 - 22:00
Bir Fikrim Var

Sevgili Hanımefendi/Beyefendi; 
Değerli Gençler ;


 

Ars Turizm Hac ve Umre Organizasyonu İçin Bir Fikrim var” Platformuna Hoş geldiniz.“2019 - 2020’ Umre ve Hac Sezonunda  Kullanacağımız Sloganı Sizlerle Belirliyoruz.

Şirketimizin ilerleyişinin her birimizin aklı, duygusu, düşüncesi, öngörüsü ve vicdanı ile mümkün olacağı düşüncesindeyiz. Ülkemize, geleceğimize, dünyadaki yerimize ve duruşumuza katkı sağlayacağına inandığınız Hac ve Umre Organizasyonu için fikriniz varsa bizimle paylaşmanızı temenni ediyoruz.

Belirtmek isteriz ki, “Hac ve Umre Organizasyonu İçin Bir Fikrim Var” platformu, yalnızca gerçekleştirilebilecek uygulamalara, politikalara ya da mevcut işleyişlerin geliştirilmesine ilişkin fikirleri kapsamaktadır.

Buradaki amaç, Şirketimizin her bir ferdinin herhangi bir alanda öneri ve fikirlerini Acentamızın birimlerine doğrudan aktarabileceği bir kanal oluşturmaktır. Ön değerlendirmeden sonra fikrinize ilişkin daha detaylı bilgi, ilgili departman tarafından sizden istenebilecektir. Bu nedenle iletişim bilgilerinize ihtiyacımız olduğunu vurgulamak isteriz.

27.05.2019 – 30.08.2019 Tarihleri boyunca sürecek olacak projemiz ile hayat tecrübeleriniz ve bilgi birikimlerinizi fikre dönüştürüp bizimle paylaşmanız, Şirketimiz için büyük önem taşımaktadır. Bu bilinçle, Şirketimizin geleceğine yapacağınız ilham verici katkılar için şimdiden çok teşekkür ederiz.

Ars Turizm Taş ve Tic.Ltd.Şti.

Genel Müdür

Emine USLU

 

KATILIM FORMU


DEĞERLENDİRME KRİTERLERİ


Tüm iş fikirleri, aşağıda bulunan kriterler doğrultusunda seçkin bir jüri tarafından değerlendirilecektir.
Bireysel veya grup olarak yarışmaya katılabilirsiniz. Her grup en fazla üç kişi olabilir ve grup liderleri belirlenmelidir.

Kriterlerimiz ana başlıkları ile aşağıda belirtildikleri gibi olmalarına rağmen kriterlerin sizi ve hayallerinizi kısıtlamasına izin vermeyin, çünkü her fikir kendine göre özeldir.
Pazar potansiyeli çok niş olan bir fikrin finansal getirisi yüksek olabilir. Hatta fikrinizin potansiyeli diğer fikirlerinki kadar yüksek olmasa bile motivasyonunuz ve sunumunuz ile jüriyi kendinize hayran bırakabilir, yine finale kalabilirsiniz. Parlak bir iş fikri, tüm kriterlerin başarılı bir harmanı olacaktır.

Bu nedenle tüm hayallerinizi ve fikirlerinizi bekliyoruz.
1. Uygulama Kolaylığı
2. Fikrin Özgünlüğü
3. Pazar Potansiyeli
4. Finansal Getiri
5. Yazılı ve Sözlü Sunum (kısmi olarak sunumda ölçülecek)
6. Fikri Sahiplenme ve Motivasyon (sunumda ölçülecek)

* Ön Değerlendirmeyi  geçen  Hak Sahiplerine Her Bir Katılımcı için 200$ İndirim Çeki Toplamda 2000$ Hediye  Edilecektir.

* Ön Değerlendirmeyi  geçen  Hak Sahipleri arasında yapılacak çekilişle 1 Kişiye ÜCRETSİZ UMRE Hediye Edilecektir.